Wiosna to wymarzony czas na wędrówki i relaks na tle budzącej się przyrody, właśnie dlatego chętnie wybieramy się na lekcje w plenerze, podczas której zwiedzamy zabytki i ciekawe widoki Klimontowa.

22.05.2012 r. Uczniowie klas 2c i 2d z naszej szkoły przygotowali ciekawą lekcję języka angielskiego w plenerze na temat zabytków Klimontowa, na której zaprezentowali ciekawostki z historii Klimontowa oraz wiadomości na temat Kościoła Św. Józefa oraz plebanii.

Poziom był wysoki, uczniowie chętnie prezentowali swoje wiadomości używając trudnego, specjalistycznego słownictwa.

Gratulacje dla ambitnych uczniów, którym wiosna nie odebrała chęci do pracy, mają oni ochotę niebawem wyruszyć w dalszą trasę z nowymi wiadomościami!

Edyta Mazur